Uruchomiony został kolejny konkurs SMS wykorzystujący platformę mobilną naszej firmy. Realizujemy kompletną obsługę techniczną konkursu "Wygrywanie - to masz w planie" firmy Knauf.
Na podstawie informacji dostarczonych przez firmę Knauf sp. z o.o. oraz przeprowadzaonych konsultacji zaprojektowaliśmy i urucomiliśmy konkurs SMS. Głownym celem konkursu ma być zwiśkszenie świadomości marki Knauf pośród klientów kupujących materiały budowlane. Konkurs SMS realizowany jest wraz z ogólnopolską kampanią reklamową.
Osoby dokonujące zakupu produktów firmy Knauf mogą wysłać SMS o treści "KNAUF". Gdy odpowiedzą na zadane pytanie, system konkursowy oblicza ich czas odpowiedzi i informuje o możliwości wygrania nagrody. Co tydzień wygrywa 10 osób z najszybszym czasem odpowiedzi na pytania.
Koszt przesłania jednego SMS przez klienta wynosi 1zł + vat. Konkurs realizowany jest w terminie od 23 kwietnia 2007 do 30 czerwca 2007 roku.
W każdym etapie konkursu, trwającym jeden tydzień 10 osób wygrywa karty premiowe Knauf o wartości 300zł każda. Łączna pula nagród ma wartość 30.000zł.
Dodatkowe informacje: